امداد خودرو شیراز پیشرو با بیش از یک دهه سابقه فعالیت و با رعایت اصول حرفه ای و احترام به حقوق مشتری آماده خدمتگزاری به شهروندان عزیز جهت ارائه تمامی خدمات امداد خودرو از قبیل انواع یدک کش، خودروبر و مکانیک سیار در شیراز می باشد.

گالری

تلفن های تماس

ایران، فارس، شیراز

یدک کش شیراز پیشرو

درصورت نیاز به حمل خودرو بوسیله جرثقیل، خودرو بر، کفی یا یدک کش شیراز بصورت شبانه روزی با امداد خودرو شیراز پیشرو تماس بگیرید و از خدمات امداد خودرو در تمام نقاط شیراز بهره مند شوید.

ما دارای بیش از 10  سال سابقه در ارائه خدمات امداد خودرو در شیراز با بیش از 3500 اجرای کار موفق و جلب اعتماد مشتریان گرامی. تیم خدماتی امداد خودرو شیراز پیشرو که شامل متخصصان و کارشناسان زبده هستند 24 ساعته و با بهترین قیمت آماده خدمات رسانی به مشتریان گرامی می باشند.

خدمات کفی و یدک کش شیراز پیشرو

حمل خودروی معیوب به تعمیرگاه ها یا محل مورد نظر شما

حمل وسیله نقلیه به مراکز بیمه

حمل خودر جهت انجام تعویض پلاک

حمل انواع خودرو های مسابقه

بکسل و یدک کشی خودرو
تماس با یدک کش

قیمت یدک کش در شیراز

خدمات ارائه شده توسط امداد خودرو شیراز پیشرو مطابق با تعرفه رسمی بوده و برای تمامی خودروهای سبک و سنگین قابل انجام است.

خدمات تحت پوش امداد خودرو شیراز در تمامی منطقه های 11 گانه شهر شیراز است.

موارد استفاده از یدک کش

از اصلی ترین تجهیزات مورد نیاز در هر امداد خودرو یدک کش می باشد. تصور کنید خودروی شما بدلیل نقص فنی یا تصادف، قادر به ادامه حرکت نباشد. در این شرایط خودروی یدک کش جهت امداد رسانی به محل اعزام می گردد. طبیعی است که وزن و قدرت خودروی یدک کش میبایست بیشتر از خودروی های معمولی باشد تا بتواند به راحتی آن را حمل نماید.

نکته دیگری که می بایست به آن اشاره کرد این است که بنا بر نوع خودرو و میزان خسارت وارد شده به خودرو می بایست یدک کش مناسب به محل اعزام نمود و یا از کفی برای حمل استفاده کرد.

بطور کلی میتوان گفت که خودروهای یدک کش برای جابجایی خودرو در مسافت های کوتاه و خودروهای کفی برای جابجایی در مسافت های طولانی و یا در زمانی که آسیب واره زیاد باشد استفاده می گردد.

به همین دلیل در زمان تماس با امداد خودرو شیراز پیشرو و درخواست یدک کش شیراز نوع خودرو، میزان آسیب وارده و محل مورد نظر خود جهت حمل را بصورت کامل به کارشناسان پشتیبانی اعلام نموده تا سریعترین و مناسب ترین خدمات را دریافت نمایید.

 
97
رضایت مشتری
78
سرعت خدمات رسانی
93
کیفیت خدمات
84
مهارت کارشناس

قیمت حمل خودرو و یدک کش شیراز

با توجه به تجهیزات و خودروهای مورد نیاز در حمل خودرو یا یدک‌کشی خودروها داخلی و خارجی قیمت ارائه خدمات نیز متفاوت است. ضمن تماس با شرکت و اعلام نوع خودرو و بیان نیاز خود از قیمت ها و نحوه ارائه خدمات اطلاع حاصل فرمایید.

کیفیت خدمات در امداد خودرو شیراز تضمین شده است چه از نظر کیفیت و چه از نقطه نظر قیمت.

اولویت ما همیشه ارائه بهترین خدمات و بهترین کیفیت به مشتریان گرامیست. در هر نقطه و محله از شهر تنها با یک تماس و در کمتر از 15 دقیقه از خدمات امداد خودرو و یدک کش در شیراز استفاده نمایید.

با بیشترین تعداد خودروهای امدادی و کارشناس زبده و مطابق با نرخ نامه مصوب در سریعترین زمان ممکن و با کیفیت تضمین شده از خدمات امداد خودرو و یدک کش شیراز بهرمند شوید.

تمام مناطق ومحله های شیراز از صدرا و بلوار چمران گرفته تا کوی زهرا و بلوار مدرس، از بافت تاریخی شهر شامل فلکه ستاد و بلوار کریمخان گرفته تا بلوار پاسداران و معالی آباد، شرکت امداد خودرو شیراز پیشرو تنها با یک تماس به کمک شما خواهد شتافت.

امداد رسانی به انواع خودروهای داخلی مانند پراید، سمند، انواه پژو و غیره و نیز خودرو های خارجی مانند بنز، تویوتا، بی ام و و غیره با بالاترین کیفیت و منصفانه ترین قیمت صورت خواهد پذیرفت.

دسته بندی انواع یدک‌کش

نیسان چرخ گیر معروف به خودروبر

نیسان دکل دار معروف به یدک کش

جرثقیل دکل‌دار

یدک کش‌ زنجیری

تریلر کفی

کامیون یدک کش

شماره یدک کش در شیراز
یدک کش شیراز پیشرو

بیشتر بخوانید: مکانیک سیار